NORMA iSO

„Wdrożenie norm ISO wpływa nie tylko na prestiż organizacji, ale też na poziom bezpieczeństwa informacji. Kluczem jest jednak, aby wdrożenie przeprowadzone zostało w odpowiedni sposób. Dobre wdrożenie systemu ISO w firmie wymaga nie tylko wiedzy o wymaganiach danej normy, ale i doświadczenia w tym zakresie. Jeśli organizacja dysponuje wewnętrznymi specjalistami, którzy mają takie kwalifikacje, to oczywiście należy ich włączyć do pracy przy wdrożeniu takiego systemu. Jeśli takich osób nie posiada, to warto wesprzeć się usługami zewnętrznego eksperta”

norma ISO

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ochrony danych osobowych w organizacjach

WIEDZA SPECJALISTYCZNA

Sprawdzony partner konsultingowy, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów specyficznych dla ochrony danych osobowych

wdrożenie rodo

ELASTYCZNE PODEJŚCIE I ROZWIĄZANIA

System ochrony danych osobowych dostosowany do każdej organizacji, a nie organizacja do systemu

ZAUFAJ WIODĄCEJ FIRMIE W BRANŻY OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG SPÓŁKI INSPEKTORZY ODO?

Zaangażowanie w działania, które realizujemy, a także wieloletnie doświadczenie umożliwiają nam osiąganie założonych celów oraz tworzenie wdrożeń norm ISO o najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych Klientów. Priorytetem naszych działań jest przede wszystkim realizacja założonych celów. Dlatego też rozliczamy się z Twoją Firmą nie na podstawie poniesionego przez nas nakładu pracy, ale w oparciu o jasno określone na wstępnym etapie realizacji projektu założenia oraz zaplanowane wyniki, przyjmując na siebie odpowiedzialność za efekty naszych działań.

Korzyści dla Twojej Firmy ze współpracy ze spółką Inspektorzy ODO przy wdrażaniu norm ISO:

  • możliwość skupienia się na działaniach, które przynoszą zyski Twojej Firmie
  • Twoi pracownicy nie muszą kontaktować się z wieloma przedstawicielami firm usługowych, my delegujemy dedykowanych audytorów
  • zwiększenie w krótkim czasie zaufania Klientów do Twojej Organizacji, podniesienie prestiżu firmy
  • usprawnienie obiegu dokumentów wraz z poprawą jakości usług oraz komunikacji wewnętrznej i kontaktów z kontrahentami biznesowymi
  • przeprowadzenie audytu wewnętrznego przez niezależnych, profesjonalnych konsultantów
  • nawiązanie współpracy z doświadczonym zespołem audytorskim, mającym na swoim koncie szereg wdrożeń norm ISO

 

USŁUGI REALIZOWANE W RAMACH WDRAŻANIA NORM ISO

W RAMACH USŁUGI OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM:


Systemy zarządzania funkcjonujące w oparciu o międzynarodowe normy ISO lub polskie normy PN-N to obecnie najbardziej znane, a także skuteczne narzędzia służące zarządzaniu organizacjami. O popularności tych systemów świadczy fakt, iż na świecie ilość organizacji, które wdrożyły i certyfikowały swoje systemy zarządzania zbliża się do poziomu ok. 1 mln!

Wdrażamy systemy zarządzania proporcjonalne do wielkości organizacji, złożoności jej procesów, przy uwzględnieniu zarówno możliwości organizacyjnych, jak również finansowych. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i doskonalenia systemów zarządzania.

W chwili obecnej, w ramach naszych usług, prowadzimy wdrożenia norm ISO 9001 i 27001. Będąc organizacją stale rozwijającą się pracujemy nad dalszymi możliwościami wdrożeń innych norm.

Planujesz podnieść poziom zarządzania w swojej organizacji czy przedsiębiorstwie? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług wdrażania Normy ISO 27001 i . Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

CZERPIEMY Z GŁĘBOKIEGO ZASOBU WIEDZY I DOŚWIADCZENIA, KTÓRE KSZTAŁTUJĄ NASZĄ PRAKTYKĘ. TY JAKO NASZ KLIENT KORZYSTASZ Z TEGO

INNE NASZE USŁUGI

DLACZEGO MY

Nasz zespół doradców składa się z certyfikowanych praktyków i ekspertów w zakresie ochrony danych osobowych. Wspieramy organizacje każdej wielkości w ochronie danych, normach ISO i utrzymywaniu wypracowanych standardów zgodności z RODO, dostarczając wskazówek dotyczących wszystkich aspektów ochrony danych osobowych.

Poznaj niewiążącą ofertę wdrożenia

NORMY ISO 9001

SPECJALIZUJEMY SIĘ W SEKTORACH

Handel detaliczny i e-commerce

Finanse i ubezpieczenia

Edukacja, szkoły i uczelnie

Oprogramowanie i technologia

Organizacje charytatywne i non-profit

Ochrona osób i mienia

Jednostki publiczne

Rekrutacja pracowników

Masz pytania? Napisz do nas!