Nasz Zespół

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH JEST NASZĄ PASJĄ!

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów ochrony danych osobowych, którzy na co dzień wykonując swoje obowiązki służbowe są szczęśliwi, że mogą się zajmować tym co lubią. Potwierdzeniem tych słów są rzesze zadowolonych klientów, dla których świadczymy codziennie usługi jako Zewnętrzni Inspektorzy Ochrony Danych czy też Eksperci ds. ODO, ale również i te firmy czy instytucje u których pojawiliśmy się na chwilę wykonując audyt, przeprowadzając pełne wdrożenie czy szkoląc pracowników z zasad bezpiecznego przetwarzania danych osobowych.

„Nie rzucamy słów na wiatr” i zawsze możesz nas sprawdzić, potwierdzić nasze umiejętności, ponieważ stawiamy na stałe podnoszenie wiedzy i sami bierzemy udział w szkoleniach. Mamy w gronie certyfikowanych Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, Inspektorów Ochrony Danych, specjalistów od ryzyka po prawników czy osoby, które ukończyły studia podyplomowe z ochrony danych.

POZNAJ SPECJALISTÓW Z INSPEKTORZY ODO

Z życia naszego zespołu

SZCZYT ZDOBYTY-Babia Góra Diablak
Wysokość n.p.m.: 1 725 m

Praca to nie wszystko, nie samą pracą człowiek żyje.
Pamiętajmy, że oprócz pracy mamy także rodziny i Nasze pasje.
Czasami trzeba wrzucić na luz, trochę odpuścić i oczyścić umysł.

Ekipa InspektorzyODO spełnia swoje pasje, zdobywa szczyty i wraca z pełną energią, aby praca i zadowolenie klientów było zawsze na najwyższym poziomie.