Kontakt

Skontaktuj się z Inspektorzy ODO Sp. z o. o.

KRS 0000723416 / NIP 7010809089 / REGON 369702940

Inspektorzy ODO logo

Firma Inspektorzy ODO Sp. z o.o. specjalizuje się w działalności związanej z ochroną danych osobowych. Z przyjemnością pomożemy dostosować procesy realizowane w firmie/organizacji do wymogów stawianych przez zapisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych RODO w sposób, który umożliwi Państwu swobodne i prężne prowadzenie działalności. Proponujemy także naszą pomoc w zakresie wdrażania Norm ISO 27001 i 9001. Skorzystaj z szerokiej palety naszych usług i bądź pewny bezpieczeństwa swojej firmy.

Masz pytania? Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej udostępniamy stosowny formularz, dzięki któremu prześlą nam Państwo zapytania w interesującej Was kwestii. Zachęcamy również do rozmowy telefonicznej lub przesłania wiadomości e-mailem – z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Państwa wątpliwości. Jesteśmy także dostępni w biurze w Warszawie.

    * Pola obowiązkowe

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z przesłaniem korespondencji za pomocą udostępnionego formularza kontaktowego jest Spółka Inspektorzy ODO Sp. z o.o. zwana dalej Spółką, z siedzibą w Warszawie (02-013) przy ul. Lindleya 16. Więcej

    Jesteśmy otwarci na Państwa pytania w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i wysokich standardów zarządzania. Nasze wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza pozwolą rozwikłać trudne zagadnienia oraz stworzyć takie procedury wynikające z przepisów prawa, które nie tylko będą spowalniały procesów realizowanych w Państwa firmie czy organizacji, ale wpłyną znacząco na podniesienie ich bezpieczeństwa i podniesienie poziomu zaufania klientów.