Bez entuzjazmu nigdy nie osiągnie się niczego wielkiego

O NAS

Jesteśmy częścią Baltic Property Group, jednego z najbardziej doświadczonych Doradców Biznesowych w środkowej Europie, świadczący usługi od 1992 r.

Dlaczego to robimy .....

Ponieważ wierzymy, że w interesie każdej ze stron życia społeczno-gospodarczego jest zapewnienie bezpieczeństwa w przetwarzaniu danych osobowych, które są dziś najważniejszą wartością biznesową i społeczną.

Ponieważ ochrona danych osobowych jest naszą pasją.

Ponieważ znamy odpowiedzi na pytania: dlaczego i jak to zrobić oraz potrafimy to przekazać i wprowadzić do procesów biznesowych.


Dla kogo ...

Dla Ciebie, abyś mógł poświęcić czas na czerpanie radości z działalności którą prowadzisz.

Dla Was abyście mieli czas dla siebie i bliskich.

Dla każdego uczestnika życia społeczno-gospodarczego w tym również dla Nas samych i Naszego bezpieczeństwa.


Czym się kierujemy ....

Przede wszystkim entuzjazmem i pasją w temacie bezpieczeństwa danych osobowych, co pozwala nam na ciągłe dążenie do perfekcji w tym co robimy zawsze z troską o Twoje bezpieczeństwo.

Codziennym poszukiwaniem nowych rozwiązań, które umożliwią proces ochrony przetwarzania danych osobowych ułatwić, przyspieszyć tak, aby bezpieczeństwo nie kolidowało z działalnością którą prowadzisz.

Szacunkiem, do tego co robisz, zawsze chcemy być dla Ciebie partnerem, który swoją usługą pozwoli Ci na wpłynięcie w nowe wody.


Naszym celem jest....

Wykonanie usług z największą starannością przy zachowaniu najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych.

Świadczenie usług, które nie staną się obciążeniem, a wręcz przeciwnie wartością dodaną dla Ciebie i Twojej działalności.

Twój sukces, którego chcemy być częścią.

brand img
brand img
brand img
brand img
brand img

Obowiązek Informacyjny
Administratorem danych osobowych jest Inspektorzy ODO Sp. z o.o. zwana dalej IODO, z siedzibą w Warszawie (02-013) przy ul. Lindleya 16
Administrator danych osobowych oświadcza, że zapewnia ochronę pozyskanych danych osobowych zgodnie... więcej...
Oświadczam, że wszystkie podane przeze mnie informacje są prawdziwe i kompletne oraz że zapoznałem się z powyższymi informacji.
Wyrażam zgodę na dokonywanie przez IODO czynności w zakresie przedstawienie Tobie usług i produktów oraz przekazywanie informacji handlowej usługi produktów za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm.),

Nasz adres

ul. Geodetów 176 bud D
05-500 Piaseczno